Pjér la Šé’z: Duchovní únik

+ promítání filmu C. G. Jung: Povedený kacíř

Termín: středa 14.10. 2020 od 18:00 (do cca 22:00)

Místo: Městské kino Beroun, Politických vězňů 445, Beroun

Vstupné: 450 Kč

Vstupenky můžete zakoupit níže na této stránce prostřednictvím registračního formuláře.


Tématem přednášky je duchovní únik, což je termín, který poprvé použil v roce 1984 psycholog John Welwood. Týká se situace, kdy jedinec hledá prostřednictvím duchovna cestu z vlastní bolesti a utrpení, ale namísto aby nalézal způsob, jak je zpracovat a integrovat, slouží mu duchovní praktiky a učení ke snaze o jejich ignorování a obcházení. Namísto vlastního duchovního vývoje se pak stinná témata vytěsňují ještě hlouběji do podvědomí a paradoxně čím více se takovéto mimo mířící duchovní praxi věnuje, tím více se vzdaluje skutečnému poznání, povznesení a rozvoji.

Jedná se dnes o velmi aktuální téma, neboť lidí hledajících smysl vlastního bytí, osvobození od bolesti a lpění, či zkrátka toužících dosáhnout lepšího spojení se svým bytostným Já i Duchem či Vesmírem, zjevně neustále přibývá. Zkušený psychoterapeut Pjér la Šé’z se v této přednášce tedy zaměří na popsání fenoménu duchovního úniku a snad pomůže nastínit možné nástrahy, svádějící nás z opravdové duchovní cesty.

C. G. Jung: Povedený kacíř

Pjér se společně s malým štábem vydal v roce 2019 do Švýcarska po stopách věhlasného psychologa C. G. Junga. Výsledkem je dokument, který je momentálně v závěrečné fázi výroby a tato akce bude jednou z prvních příležitostí k jeho shlédnutí.

POZOR – Nejedná se o premiéru. Ta proběhne dříve a momentálně se domlouvá přesné místo a termín. Přispěvatelé, kteří poslali peníze na tvorbu filmu, budou včas informováni a obdrží volné vstupenky na premiéru.

Více se dozvíte v traileru:

Pjér la Šé’z

Psychoterapeut, herec, muzikant, spisovatel… Člověk mnoha zájmů, ale všechny, jakoby měly společného jmenovatele – Ducha a lidskou duši.

Pjér la Šé’z působí s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda.

Provozuje také soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody.

Vydal dosud pět publikací: psychologickou studii Indián – zpráva o archetypu; hlubinný román o hledání sebe sama v tomto světě Den svatého Ignora; novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta, hlubinnou studii o bytostném sjednocení Psychologie souhlasu a nejnovější Zmrdztvýchvstání, román o jakémsi vnitřním osvobození.

Součástí jeho činnosti jsou také občasné přednášky pro laickou veřejnost, v nichž srozumitelnou formou představuje učení C. G. Junga a své vlastní poznatky a zkušenosti.

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU – v případě zavedení vládních opatření kvůli zhoršení situace se šířením koronaviru, znemožňujících konání akce, garantujeme všem vrácení peněz v případě, že by nesouhlasili s případnou změnou termínu akce.

Nákup vstupenek

Pro nákup vstupenek je nutné současně vyplnit formulář a odeslat platbu dle instrukcí níže.

Maximálně 2 vstupenky na osobu.

Vstupenku/y uhraďte převodem na účet:
1184824032/3030
Vzkaz příjemci: Pjér 14.10. - "Vaše příjmení"
Nezapomeňte vyplnit vzkaz příjemci, jinak nebude možné platbu spárovat!

Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s potvrzením a kódem vstupenky.
Pro další sdílení
  •  
  •  
  •  

Komentujte

avatar
500