Warning: Creating default object from empty value in /web/htdocs/www.duchovniprostor.cz/home/www/wp-content/plugins/fastwp-redux-borano-extension_off/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
O nás | Duchovní prostor

O NÁS

O nás

Prostor. Toto slovo jako magická formule pojímá vše, co nás obklopuje. Prostor může existovat jak ve hmotě, tak v éteru. A právě spojení ducha a hmoty je naším záměrem a vizí.

Pokud chceme, aby něco vzkvétalo, musíme tomu dát prostor. Vnímáme kolem sebe rostoucí zájem o poznávání tajemství Vesmíru, přírody, duše i lidského těla a chceme se svojí troškou podílet na vytváření onoho prostoru pro poznání a duchovní rozvoj každého, koho volání duše na tuto cestu přivede.

Nejsme ti, kdo by ono poznání sami přinášeli (a varujeme před falešnými proroky, či možná před samozvanými proroky obecně), ale chceme umožnit, aby se mohly šířit zajímavé myšlenky, úvahy i zkušenosti, propojovat lidé bez ohledu na vyznání či původ a aby skrze zde publikované citáty, články, události apod. mohla na návštěvníky působit synchronicita, která třeba zrovna vám touto formou přivede důležité sdělení do pole vaší pozornosti.

Prostor kolem nás je mnohdy chaotický. Vše jakoby plynulo ve zběsilém tempu a snažilo se nás odtrhávat od našeho vnitřního světa. Proto chceme s jemností a lehkostí tvořit prostor, který nás všechny bude vracet k sobě samým, umožní nám zastavit se a nechat zdánlivě důležité požadavky vnějšího světa projít a zmizet kdesi ve vzdalujícím se šumu událostí. Bezpečný prostor pro rozjímání, meditaci, ticho a klid.

Jsme pár a kráčíme po něčem, co se může nazvat duchovní cesta. Ač jsme již něco poznat stačili, s každým dalším poznáním zjišťujeme, jak málo toho vlastně víme a kolik je toho ještě před námi zahaleno v mlze. Chceme tedy společně s vámi onu mlhu postupně rozpouštět, pronikat jí a nechat se překvapovat, co se v ní všechno skrývá.

Post tenebras lux.

Marek a Alena

Kontakt

duchovniprostor@gmail.com

https://www.facebook.com/duchovniprostor