Warning: Creating default object from empty value in /web/htdocs/www.duchovniprostor.cz/home/www/wp-content/plugins/fastwp-redux-borano-extension_off/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Doporučujeme | Duchovní prostor

Doporučujeme

Zde naleznete odkazy na různé weby, videa, osobnosti a události, které shledáváme inspirativními a jež nás oslovují. Věříme tedy, že by mohly být zajímavé a přínosné také pro vás, pročež je zde s vámi sdílíme.

YouTube kanál známého psychologa, hudebníka a improvizátora Pjéra la Šé’ze, jenž mj. hraje s Jaroslavem Duškem představení Čtyři dohody. Naleznete zde záznamy Pjérových přednášek, v nichž se zabývá učením C. G. Junga a dotýká se témat archetypů, ega, duše i Vesmíru.

Poutník a průvodce na doprovázených poutích. Vede kurzy meditací, sdílecí kruhy JILM, přednáší o mnohých tématech souvisejících (nejen) s životní cestou a jeho aktivity přesahují do mnoha oblastí od psychoterapie přes indiánskou moudrost až po poznání na poli vědy.

Pojem “blogerka” by byl v jejím případě hodně zjednodušující. Krom blogu cestuje po světě se svými třemi dětmi a přednáší o tématech s duchovním přesahem, jako jsou výchova, vzdělávání… a také přístup k smrti i životu. To vše osobitým civilním způsobem, v němž se zaměřuje na praktické začlenění mnohých duchovních pouček do reálného života.

Již několik let zdárně vede blog s vegetariánskými a veganskými recepty. Napsala několik tištěných kuchařek a její zaměření má stále více rovněž duchovní přesah směrem ke starým tradicím a zvykům, životu v souladu s přírodou a soucitu se zvířaty.

Web šamana Ivo Musila a kolektivu kolem něj. Pořádá zde spoustu akcí a rituálů, ať jde o hledání vize, šamanské léčení či “jen” očistný rituál potní chýše. Můžete s ním poznávat sami sebe i prostor kolem vás prostřednictvím živlů, zvířat a přírody jako takové formou, již naši dávní předci praktikovali po tisíciletí.